Uzupełnij swoją wytrzymałość odpoczynkiem
Po przebudzeniu musisz uruchomić grę. Nie ma czasu na przygotowanie czegoś. Nie możesz pokazać 100% wydajności kibicom, którzy spędzają czas i pieniądze na odwiedzaniu stadionu. ” Zagrał 96 bramek i 34 asyst w 327 meczach w K-League. Powiedział weteran napastnika Yang Dong-hyun (Suwon FC). Harmonogram K-League 1 na sezon 2021 jest bardziej napięty niż w […]

Po przebudzeniu musisz uruchomić grę. Nie ma czasu na przygotowanie czegoś. Nie możesz pokazać 100% wydajności kibicom, którzy spędzają czas i pieniądze na odwiedzaniu stadionu. ” Zagrał 96 bramek i 34 asyst w 327 meczach w K-League. Powiedział weteran napastnika Yang Dong-hyun (Suwon FC).

Harmonogram K-League 1 na sezon 2021 jest bardziej napięty niż w poprzednim roku. 12 klubów w K League 1 grało więcej niż dwa mecze w tygodniu po rozpoczęciu sezonu 2021 27 lutego. Kluby w 1/8 finału FA Cup w samym maju rozegrają ponad osiem spotkań.

Po pierwsze, faza grupowa Ligi Mistrzów (ACL) AFC (Asian Football Federation) odbędzie się od 22 czerwca do 11 lipca z powodu Corona 19. W K-League, w tym Daegu FC, który gra off, w ACL uczestniczą cztery kluby. Jeonbuk Hyundai i Daegu będą obsługiwać harmonogram ACL w Uzbekistanie, Ulsan Hyundai i Pohang Steelers w Tajlandii.

Przed ACL odbędzie się również druga runda kwalifikacyjna do Mistrzostw Świata w Katarze 2022 w Azji. Koreańska drużyna piłkarska, prowadzona przez trenera Paulo Bento, zbierze się 31 maja. Druga runda kwalifikacyjna, przełożona na czas nieokreślony z powodu Corona 19, odbędzie się od 5 do 13 czerwca.

W sezonie 2021 należy również uwzględnić zmienne koronowe. Jeśli w trakcie sezonu zostanie potwierdzona korona, harmonogram należy odłożyć na co najmniej dwa tygodnie.

Oto przykład. W sezonie 2020 potwierdzona Corona 19 wystąpiła w K-League 2 Daejeon Hana Citizen. Finałowy mecz 2020 K-League 2 został opóźniony o ponad dwa tygodnie. W sezonie 2021 corona19 potwierdził zawodowy zespół piłkarski FC Seoul i Chungnam Asan. W sumie 11 meczów zostało przełożonych.

Urzędnik piłkarski powiedział: „Nie obyło się bez dyskusji na temat zmniejszenia liczby meczów przed rozpoczęciem sezonu 2021” i powiedział: „Były trudności z postępem w sezonie takim jak w 2020”.

Poprzedni urzędnik powiedział: „Największym problemem w sezonie 2020 był spadek sponsoringu. Stało się tak, ponieważ otwarcie było opóźnione w nieskończoność, a liczba meczów spadła. Nadal trwa era Corona. Nie można dotrzeć do tłumu. Jeśli jednak grasz 건마 normalnie w 38 gier, możesz spodziewać się wyższego efektu promocyjnego niż w zeszłym roku. Nie można było uniknąć nieuniknionego wyboru. Skupiliśmy się na zminimalizowaniu ryzyka związanego z Corona 19. ”

Otwarcie K-League 1 w sezonie 2020 nastąpiło późnym 69. Liczba meczów zmniejszyła się z 38 do 27, łącznie z rundą finałową. Ponadto K-League w sezonie 2020 rozegrała większość meczów bez widzów z powodu Corona 19.

Nie możesz usiąść, ponieważ jest to trudne. Sportowcy starają się osiągnąć najlepsze wyniki nawet w bardziej napiętym harmonogramie niż w jakimkolwiek roku. Najważniejszą rzeczą, na której zależy graczom, jest sprawność fizyczna.

Kapitan Incheon United, Kim Do-hyuk, powiedział: „Moje rodzinne miasto to Namhae, Gyeongsangnam-do” i powiedział: „Moja mama napełnia przystawki i wysyła je”. „Ryż ze szczerością matki jest dobrodziejstwem. Nie jest łatwo grać więcej niż dwie gry tygodniowo. Jednak wszyscy są w tej samej sytuacji. Zrobię co w mojej mocy, aby pokazać najlepsze wyniki ”.

Obrońca Daegu FC, Hong Jeong-woon, powiedział również: „Zespół zwraca pełną uwagę na zarządzanie kondycją zawodników”, powiedział, mówiąc: „Mamy mniejszy harmonogram meczów niż w jakimkolwiek innym roku”.

Gracze zwracają też większą uwagę na sprawność fizyczną niż zwykle. Staram się zdrowo się odżywiać i odpoczywać. Codzienny masaż i sauna. Jako zawodowy gracz masz obowiązek wykazać się najlepszą grą w każdej sytuacji. W szczególności Daegu jest z najlepszymi fanami K-League. Oznacza to, że dołożę wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom fanów.

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다